ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На ПАТ «Черкасиобленерго» повністю погасили заборгованість із зарплати

Дата: 29-03-2018, 16:44.

На ПАТ «Черкасиобленерго» повністю погасили заборгованість із зарплати Сьогодні, 29 березня, працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» виплачено 100% заробітної плати за лютий. Незважаючи на те, що в попередніх повідомленнях йшла мова про виплату лише 50% за лютий, компанії вдалося акумулювати кошти, і забезпечити виплату до Великодніх свят лютневої зарплати в повному обсязі з урахуванням заохочувальної частини. Про це «Нова Доба» дізналася в ПАТ «Черкасиобленерго».

Як зазначив голова правління Товариства Олег Самчук, такого результату вдалося досягти завдяки ефективній та злагодженій роботі усіх підрозділів підприємства, вчасним розрахункам споживачів та 100% алгоритму.

– Ми зробили усе можливе для того, щоб якнайшвидше погасити заборгованість та налагодити сталу роботу наших районів електричних мереж та компанії в цілому. Дякую працівникам, директорам, головним інженерам, заступникам по збуту компанії і РЕМів за те, що добре відпрацювали перший квартал 2018 року. Він був важкий, але стабільний і контрольований, - підкреслив Олег Самчук.

Також він повідомив про те, що у зв’язку із відсутністю кворуму в НКРЕКП у квітні стовідсоткового алгоритму не буде у жодної компанії.

– Для кожної компанії встановлюється розрахунковий алгоритм. Для нас це 13,37 відсотка. Тобто, кошти на виплату заробітної плати та функціонування будуть, але не в тих обсягах, які передбачає стовідсотковий алгоритм, – поінформував голова правління.

Також, як і обіцяло керівництво Товариства, до кінця квітня працівники РЕМів будуть забезпечені спецодягом, чоботами та захисними касками.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS