Міст через Дніпро знову ремонтують

Дата: 3-04-2018, 09:53

Міст через Дніпро знову ремонтують
Рух автотранспорту по мосту з 3 по 9 квітня здійснюватиметься у реверсному режимі. Про це "Нова Доба" дізналася в Прес-службі ЧОДА.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що на мосту через Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 продовжаться ремонтні роботи. На час проведення ремонтних робіт, з 3 квітня з 9 до 13 години та з 14 до 18 години рух автотранспорту по мосту здійснюватиметься у реверсному режимі згідно сигналів світлофора. У інший час – рух по мосту здійснюватиметься без обмежень.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядна організація ТОВ «Альтком» проводитиме бетонування тротуару на мосту та встановлення перильної огорожі.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода