СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На поминальні дні чекаємо суху і прохолодну погоду

Дата: 10-04-2018, 18:00.

На поминальні дні чекаємо суху і прохолодну погоду За прогнозами синоптиків 12-13 квітня на погоду Черкащини впливатимуть атмосферні фронти атлантичного циклону. Місцями чекаємо невеликий дощ та посилення вітру. Хмарність не даватиме повітрю прогрітися вище +12+17;, нічна - майже не зміниться +5+7;. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

На поминальні дні чекаємо суху і прохолодну погоду


За попередніми оцінками, у поминальні дні, 14-15 квітня, антициклон з півночі забезпечить в області суху, проте прохолодну погоду: вночі до 0+5;, вдень до 10+15;.
Із початку квітня, в результаті відсутності ефективних дощів та підвищеного температурного фону, на всій території області встановився середній (3 клас) пожежної небезпеки. Тому не слід спалювати суху рослинність та її залишки на городах, уздовж доріг та лісосмуг. Це забруднює повітря на величезних просторах та шкодить здоров'ю та навколишньому природному середовищу.

Теги: черкаси, черкаська область, погода на Черкащині, погода в Черкасах, поминальні дні


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS