ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Перебіг робіт зі створення нацпарків на Черкащині обговорили в ОДА

Дата: 10-04-2018, 22:32.

Перебіг робіт зі створення нацпарків на Черкащині обговорили в ОДА Мова про НПП «Середньодніпровський» та НПП «Холодний Яр». Теперішні результати роботи обговорили на нараді за участі першого заступника голови ОДА Віталія Коваля, начальниці обласного управління екології Олени Звягінцевої, її заступниці Людмили Довгої, представників профільних структур та науковців. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської ОДА.

Так, на сьогодні шляхом проведення низки нарад, громадських обгово«Нова Доба»рень та консультацій вдалося розробити картографічний макет проектованого парку «Холодний Яр». Він охоплює територію на понад 5,4 тис. га. Це, зокрема, й землі за межами населених пунктів, не наданих у власність і користування, на території Чигиринського і Кам’янського районів. Отримані й відповідні погодження.

Стосовно проектованого природного парку «Середньодніпровський», що охоплює«Нова Доба» межі Канівського, Золотоніського та Черкаського районів, робота триває. Водночас фахівці нині активно працюють над розробкою картографічних матеріалів. Попередньо ж в ОДА затвердили склад робочої групи зі створення парку, а також План відповідних заходів.

– Створення нацпарків, нагадаю, входить до переліку заходів обласної програми охорони довкілля на 2016–2020 роки, – говорить Віталій Коваль. – На сьогодні маємо макет проектованого парку «Холодний Яр», який вдалось напрацювати шляхом проведення низки нарад, громадських слухань. Важливо, що при цьому враховувались пропозиції та думки як науковців та екологів, так і самих жителів прилеглих територій. Усі необхідні матеріали передані до Міністерства екології. Над створенням же Середньодніпровського парку продовжуємо працювати. Нині збираємо відповідні матеріали, необхідні для повноцінної картографії.

Теги: черкаси, черкаська область, нацпарк, проект, макет, Черкаська ОДА


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS