СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Маньківщині розпочали посів ранніх зернових

Дата: 11-04-2018, 09:03.

На Маньківщині розпочали посів ранніх зернових Цьогорічна, абсолютно нетипова для минулих років, весна поставила наших сільськогосподарських товаровиробників перед складними умовами дуже пізнього відновлення весняної вегетації. Оптимальні терміни посіву ярих культур – пшениці, ячменю, гороху, що висіваються першими, дещо змістились. Про це «Нова Доба» дізналася в Маньківській РДА.

Із врахуванням пізнього відновлення вегетації, посів необхідно буде провести дуже швидко. Тому аграрії Маньківщини активно долучилися до посіву ранніх зернових культур.

На сьогодні усіма категоріями господарств посіяно: 160 га гороху, що становить 20% до запланованих площ посіву, 456 га ярого ячменю – 10,6%, 150 га цукрового буряку – 19,5%.

Активно здійснюється закриття вологи, роботи проведено на площі 16 270 га, що становить 48,1% до потреби.

Також сільськогосподарські товаровиробники продовжують підживлення озимих культур. На даний час підживлено майже 10 тис.га озимих зернових (83%), в тому числі 8320 га озимої пшениці (82,4%), 1520 га озимого ячменю (84,4%) та 125 га озимого жита (100%). Крім того підживлено 2270 га озимого ріпаку (94,8%).

Теги: черкаси, черкаська область, Маньківщина, городні роботи, весняно-польові роботи, посівна


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS