КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах злодій попався у «пастку» (відео)

Дата: 11-04-2018, 16:00.

У Черкасах злодій попався у «пастку» (відео) Мешканцю одного із черкаських будинків доводиться самотужки боротися із грабіжниками. Кілька днів тому його підвал обікрали, тому він разом із іншими мешканцями будинку влаштував полювання «на живця». Про це «Нова Доба» дізналася з сайту 2+2.

На стрільця і звір біжить: за кілька днів знову завітали непрохані гості. Тільки-но вони спустилися вниз, двері за ними замкнулися на ключ. Мисливці викликали копів. За мить до поліції зателефонували і злодії та заявили, що їх незаконно утримують.
Затриманий 33-річний каже, що усю ніч грав на гральних автоматах, коли зірвав бінго, зібрався додому, але дорогою зустрів друга. Каже, це знайомий щось цупив у підвалі, а він сам нічого не робив. Та у напарника своя версія. Каже, що нічого не крав, а лише хотів вжити наркотик. Але слідів наркотичних речовин копи не знайшли, натомість мішок із відмичками пролив світло на мотиви перебування чоловіків у підвалі.
Теги: черкаси, черкаська область, крадіжки, впіймали злодія, крадії


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS