КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

«Страву на вибір» пропонують школярам у Черкасах

Дата: 13-04-2018, 16:44.

«Страву на вибір» пропонують школярам у Черкасах У черкаських школах №2, 21, 25 та 30 за ініціативи міської влади Черкас запроваджено проект «Страва на вибір». Заступник міського голови Ігор Коломоєць, який є куратором освітньої галузі в Черкасах, спільно з директором департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергієм Вороновим цього тижня цікавились враженнями учнів та вчителів від нововведення, завітавши у Черкаську ЗОШ №21 імені Юрія Іллєнка. «Новій Добі» про це стало відомо з прес-служби Черкаської міської ради.

Завдяки системі «Страва на вибір» діти мають можливість обрати з меню ту їжу, яка їм найбільше смакуватиме. До прикладу, в обід при виборі другої страви учні мали можливість взяти гречану кашу або макарони, м’ясну або печінкову котлету, запіканку або оладки, венігрет або салат із капусти.

– Харчування – це запорука здоров’я підростаючого покоління. Ми хочемо, щоб наші школи були другим домом для учнів. Тому піклуємося про комфортні умови для школярів. Поспілкувавшись із батьками учнів та керівництвом шкіл ми дійшли до згоди та вирішили запровадити можливість вибору страв для дітей. Таким чином учні зможуть харчуватись тим, що їм більше до смаку. Місто ж буде ефективніше використовувати кошти, які виділено на харчування. Уже зараз видно, що при новій системі «Страва на вибір» у їдальнях залишається значно менше відходів. А діти – ситі та задоволені, – розповів Ігор Коломоєць.

Заступник міського голови додав, що після завершення навчального року планує провести аналіз цієї системи та вирішити чи варто впроваджувати її в інших школах.

Теги: черкаси, черкаська область, школярі, учні, їдальня, харчування, Ігор Коломоєць, страва на вибір


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS