СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський баскетболіст отримав престижну нагороду в США

Дата: 13-04-2018, 17:20.

Черкаський баскетболіст  отримав престижну нагороду в США Український баскетболіст американської студентської команди Канзаського університету «Канзас Джейгокс» Святослав Михайлюк отримав престижну нагороду Mr. Jayhawk. Про це «Нова Доба» дізналася з ресурсу Sport Arena.

Цю премію вручають баскетболістам, які залишили найбільш помітний слід в історії клубу на майданчику та за його межами. "Разом з українцем нагороду також отримав його партнер по команді американець Девонте Грем", - зазначається у повідомленні.
Святослав є вихованцем «Черкаських Мавп». Грав за дитячі та юнацькі команди клубу. Дебютував в Українській баскетбольній суперлізі в сезоні 2012—2013, вийшовши за основний склад БК «Черкаські мавпи» у трьох матчах. У сезоні 2013—2014 провів за «Черкаські мавпи» 24 гри у Суперлізі та 10 ігор у Кубку України.

Раніше ЗМІ інформували, що 20-річний Михайлюк поставив крапку у студентській кар'єрі. Тепер він має можливість потрапити в НБА через драфт, який відбудеться за два місяці. У сезоні-2017/2018 український атакуючий захисник проводив у середньому на паркеті 34,7 хвилини, за які набирав 14,7 очка, а також здійснював 4 підбирання та 2,7 перехоплення.

Теги: черкаси, черкаська область, баскетбол, баскетболіст, Святослав Михайлюк, Вихованець «Черкаських Мавп»


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS