ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Гройсман: «Траса на Черкащині потребує капітального ремонту» (ФОТО)

Дата: 13-04-2018, 21:00.

Гройсман: «Траса на Черкащині потребує капітального ремонту» (ФОТО) Дорога державного значення М-05 «Київ-Одеса», яка проходить Черкащиною, – одна з найбільш затребуваних магістралей, яка входить до міжнародних маршрутів. Вона давно потребує капітального ремонту. Окремі ділянки дороги – повністю зруйновані й «косметичного» оновлення там явно не достатньо, написав у Facebook Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Гройсман: «Траса на Черкащині потребує капітального ремонту» (ФОТО)«Площа покриття, що потребує заміни, тільки в Київській та Черкаській області – понад 275 тис кв м. Сьогодні на трасі працюють понад 30 бригад, які інспектують кожен кілометр дороги і виконують роботи найпершої необхідності. Тут ведуть так зване фрезерування старого покриття, ліквідують вибоїни і накладають вирівнюючий шар. Це не капітальний ремонт, але такого оновлення достатньо, аби забезпечити проїзд автотранспорту» - повідомив Прем’єр-міністр.


Гройсман: «Траса на Черкащині потребує капітального ремонту» (ФОТО)
Всі роботи контролює керівництво «Укравтодору» та Державного підприємства «Дорожній контроль якості». Кошти на виконання завдань є.

Гройсман: «Траса на Черкащині потребує капітального ремонту» (ФОТО)


Теги: черкаси, черкаська область, ремонт дороги, траса, Гройсман, дороги на Черкащині, ремонт


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS