СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Підсумки «Доби»

Дата: 13-04-2018, 20:31.

Підсумки «Доби» Події.
Історія про Звенигородського чиновника-самогубця набуває нового вигляду. Чоловік, якого знайшли повішеним між першим і другим поверхами РДА звинувачує у загибелі своє керівництво, брата і навіть матір. Коротше, довели мужика до ручки. Чи то пак, мотузки.


Матриця. Скрізь матриця. Тепер вона вже і в поліції. Черкаські кіберкопи підшуковують собі нових агентів Сміттів. Чули містере Андерсоне? Ви, ви, саме ви. Не озирайтеся і не відривайте очей від монітора. Зараз тут з’явиться білий кролик. Три. Два. Один. Тук-тук!


Актуально.
А ви бачили коли-небудь, як Прем’єр-міністр ходить дорогами Черкащини? Ходить, бо, подейкують, що його бронеджип провалився в одну з ямок на в’їзді в Смілу і так там і лишився. Правда це чи ні, не знаю, але щось таки засмутило державного мужа. Так засмутило, що з горя пан Гройсман таки був змушений визнати, що не все ще добре на Черкащині з дорогами. На щастя, під час інспекції абсолютно випадково були присутні працівники «Облавтодору». Тож, тепер ми всі можемо спати спокійно.


Число.
0,9 % – стільки становила інфляція на споживчому ринку Черкащини. Найбільше дорожчають овочі та фрукти. Воно й зрозуміло – весняний авітаміноз породжує попит.

Теги: черкаси, черкаська область, Звенигородка, самогубця, поліція, кіберполіція, дороги, ринок, інфляція


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS