СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Як рятувальники болота і торфовища перевіряли (ВІДЕО)

Дата: 15-04-2018, 19:08.

Як рятувальники болота і торфовища перевіряли (ВІДЕО) Аби уникнути повторення ситуації з горінням покладів торфу, що виникла 17 вересня минулого року в Черкаському районі, в районі селища Ірдинь, співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області ведуть постійний моніторинг обстановки на території Ірдинських боліт та торфовищ.

Вже не перший рік допомогу у попередженні та реагуванні на пожежі в природних екосистемах, а також виявлення можливих загорань у місцях залягання торфу надають квадрокоптери.

12 квітня, співробітники міськрайонного відділу Управління ДСНС провели черговий рейд, під час якого за допомогою літального апарату оглянули значну територію та здійснили її глибокий моніторинг.Як відомо, із настанням спекотної погоди значно ускладнюється оперативна пожежна обстановка, посуха підвищує загрозу виникнення пожеж в лісах та на відкритих територіях, зокрема в місцях залягання торфу. Тож завдяки таким рейдам вдається в короткий термін дослідити значну території можливого залягання торфу та на ранніх стадіях виявити загорання.

Розгорнувши спостережний пункт на краю села Ірдинь та запустивши квадрокоптер по спеціальних відмітках, рятувальники впродовж години здійснили перевірку протипожежного стану торфовищ, що залягають навколо даного населеного пункту. Під час розвідки загорань виявлено не було.

Теги: черкаси, черкаська область, Болото, торфовища, рятувальники, перевірка, квадрокоптери, протипожежна перевірка


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS