КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Викладач УДПУ представила свої флористичні роботи у «Старій Умані»

Дата: 16-04-2018, 21:32.

Викладач УДПУ представила свої флористичні роботи у «Старій Умані» Викладач факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ, кандидат біологічних наук, доцент Людмила Перфільєва представила свої флористичні роботи у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». Загалом на виставці експонуються роботи шести знаних уманських майстринь: живопис (Юлія Тодоренко), вишивка (Галина Липчик і Оксана Руда), рукоділля (Софія Кримовська та Лариса Мірошник) і флористика (Людмила Перфільєва). Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

Флористика – це різновид декоративно-паркового мистецтва і дизайну, який втілюється у флористичних роботах: букетах, композиціях, панно, колажах та інших творах з використанням природних матеріалів (квітів, листя, трав, ягід, плодів, горіхів та ін.), які можуть бути живими, засушеними, консервованими або штучними.

Заняття флористикою використовують як арт-терапевничний засіб у соціально-психологічний роботі з людьми, які потрапили у складні життєві обставини. Цікаво, що і студенти факультету соціальної та психологічної освіти залучаються до створення виставок у загальноосвітніх школах м. Умані, Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького, Національного дендрологічного парку «Софіївка», а також сіл Родниківки та Городецьке, профілакторію «Надія», Уманського міського Центру реабілітації пенсіонерів.

Відвідати виставку, яка проходить в приміщенні ДІАЗ «Стара Умань» (вул. Небесної сотні, 31), можуть усі охочі до кінця квітня.

Теги: черкаси, черкаська область, УДПУ, флористика, викладач, студенти, виставка


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS