СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Підсумки «Доби»

Дата: 16-04-2018, 20:35.

Підсумки «Доби» Події.
Крали в нас машини, крали мопеди і велосипеди, а тепер дійшло й до водного транспорту. Це ж ким треба бути, щоб поцупити у спортсмена весло? І що ж ти, добрий чоловіче, ним робити збирався? На Дніпро брати разом з надувним матрацом у купальний сезон, чи від комарви відбиватися під час риболовлі? А може, на нас чекає нове відкриття: веслоліт однолопатевий на малій хом’ячковій тязі? Словом, поживемо-побачимо. Ну, якщо звісно, поліцейські знову все не зіпсують і не запроторять злодія з неординарним мисленням до буцегарні.


Начебто і Новий рік уже минув, а ялинки люди тирять і тирять. Чи то, щоб наступного 31 грудня не бігати із переляканими очима, чи ще для чогось. Словом, тепер свої пояснення з цього приводу дядько з Чорнобаївщини даватиме слідчим.


Актуально.
Про культуру, життя, реформи, проекти та розвиток міста як осередку дієвих особистостей. Такі теми цієї суботи порушували на форумі «Це – твоє місто», що відбувся за ініціативи громадської організації «Нові люди – Черкаси» у приміщенні колишнього кінотеатру «Салют». Серед учасників – політики, громадські активісти, журналісти, небайдужі черкасці та люди, що створюють культурні події саме у Черкасах.


Число.
Покращення прийшло у Чорнобай! Наразі щоправда лише для одного мешканця смт. Важко і наполегливо працювала людина, складала копієчку до копієчки і нарешті заробила на квиточок лотареї. О потім – хоп і стала мільйонером. Учіться, панове!

Теги: черкаси, черкаська область, дерева, лотарея, поліція, злочинність, Чорнобай


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS