СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Мер Черкас наказав нанести на дороги розмітку

Дата: 17-04-2018, 11:21.

Мер Черкас наказав нанести на дороги розмітку У найкоротші терміни провести необхідні тендерні процедури та вже до кінця червня нанести розмітку на дорогах міста. Таке доручення комунальним службам дав мер Черкас Анатолій Бондаренко під час робочої наради з представниками департаменту житлово-комунального комплексу. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ЧМР.

Загалом міського голову обурило те, що процедура закупівлі цієї послуги відповідальними підрозділами досі не була розпочата.

– Розмітку пішохідних переходів біля шкіл та садочків міста ми повинні робити відразу, як тільки зійде сніг, – підкреслив Анатолій Васильович. – Тим більше кошти на це в бюджеті передбачені. Натомість відсутність розмітки ускладнює рух як для водіїв, так і пішоходів.

За словами начальника управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергія Отрешка, на облаштування дорожньої розмітки в 2018 році передбачили 4 мільйони 436 тисяч гривень. За ці кошти, зауважує, на низці доріг планують нанести «зебру» фарбою. Перш за все – біля навчальних та лікувальних закладів міста. А на капітально відремонтованих вулицях хочуть розпочати облаштування осьової розмітки з холодного пластику.

– Така розмітка обійдеться дорожче, утім, після її нанесення до цього питання ми можемо не повертатися, щонайменше, три роки. Фарбу ж треба поновлювати хоча б раз у рік, – говорить Сергій Володимирович. – Для прикладу, середня вартість облаштування розмітки пластиком уздовж одного кілометра дороги аналогічній вулиці Смілянській коштуватиме близько 500 тисяч гривень.

Він повідомив, що торги на нанесення «зебри» на пішохідних переходах оголошуватиме комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ». У тендерних вимогах врахують кількість квадратних метрів розмітки, яку необхідно нанести.

Теги: черкаси, черкаська область, розмітка, дороги, кошти, бюджетні кошти, мер Черкас, Бондаренко


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS