Драбівські школярі відвідали Черкаський водоканал

Дата: 17-04-2018, 15:00

Драбівські школярі відвідали Черкаський водоканал
Черкаським обласним та Драбівським районним центрами зайнятості 12 квітня поточного року було організовано та проведено для учнів 8-9 класів Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. професіографічну екскурсію на КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради. 25 учнів та педагогів мали унікальну можливість відвідати одне з найбільших, найстаріших та найважливіших підприємств міста Черкаси. Про це «Нова Доба» дізналася в Драбівській РДА.

Професіографічна екскурсія складалася із двох етапів. Перший проходив в адміністративному корпусі та мав на меті ознайомити учасників із структурою, головними завданнями та специфікою діяльності підприємства. Другий етап реалізовувався безпосередньо на водозаборі, де проходять всі головні технологічні процеси перекачування та очистки води, яка потім споживається населенням.

Очікування від заходу перевершили себе, оскільки всі присутні отримали змістовну і корисну інформацію про важливі професії на цьому підприємстві, про основні вимоги до представників даних професій, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того щоб тут працювати. Крім того, екскурсія допомогла учням усвідомити необхідність отримання якісної професійної освіти, щоб мати можливість працювати на цікавій, відповідальній та стабільній роботі, такій, наприклад, як на КП «Черкасиводоканал».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода