КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Драбівські школярі відвідали Черкаський водоканал

Дата: 17-04-2018, 15:00.

Драбівські школярі відвідали Черкаський водоканал Черкаським обласним та Драбівським районним центрами зайнятості 12 квітня поточного року було організовано та проведено для учнів 8-9 класів Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. професіографічну екскурсію на КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради. 25 учнів та педагогів мали унікальну можливість відвідати одне з найбільших, найстаріших та найважливіших підприємств міста Черкаси. Про це «Нова Доба» дізналася в Драбівській РДА.

Професіографічна екскурсія складалася із двох етапів. Перший проходив в адміністративному корпусі та мав на меті ознайомити учасників із структурою, головними завданнями та специфікою діяльності підприємства. Другий етап реалізовувався безпосередньо на водозаборі, де проходять всі головні технологічні процеси перекачування та очистки води, яка потім споживається населенням.

Очікування від заходу перевершили себе, оскільки всі присутні отримали змістовну і корисну інформацію про важливі професії на цьому підприємстві, про основні вимоги до представників даних професій, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того щоб тут працювати. Крім того, екскурсія допомогла учням усвідомити необхідність отримання якісної професійної освіти, щоб мати можливість працювати на цікавій, відповідальній та стабільній роботі, такій, наприклад, як на КП «Черкасиводоканал».

Теги: черкаси, черкаська область, черкасиводоканал, діти, школа, освіта, навчання


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS