СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Стартував конкурс малюнків і творів «Людина і ліс»

Дата: 17-04-2018, 17:40.

Стартував конкурс малюнків і творів «Людина і ліс» З 16 квітня до 16 травня 2018 в рамках Всеукраїнської акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках» лісівники Черкащини проводять конкурс для школярів на кращий малюнок і твір на тему «Людина та ліс». Конкурс проводитиметься за сприяння первинних організацій Товариства лісівників України. Про це повідомляють в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Мета конкурсу – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, активізація лісівничо-просвітницької діяльності, виявлення обдарованої та талановитої молоді й залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.
До участі у конкурсі на кращий малюнок будуть запрошені учні 1-4 класів, на кращий твір – 5-8 класів.
Конкурсні матеріали направляються до державних лісогосподарських підприємств за місцем розташування. Керівництво конкурсом, підбиття підсумків та визначення переможців цьогоріч здійснюватиметься на рівні держлісгоспів.
Переможцям, яких визначать конкурсні комісії, будуть вручені цінні подарунки.
Докладніше з умовами проведення конкурсу, критеріями оцінки робіт можна ознайомитися у «Положенні про проведення конкурсу».

Теги: черкаси, черкаська область, конкурс, конкурс малюнків, конкурс творів, лісове господарство, ліс, лісівники


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS