ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Новини » Здоров'я

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаське «Янголятко» Денис таки зможе чути

Дата: 19-04-2018, 13:01.

Черкаське «Янголятко» Денис таки зможе чути Завдяки допоможі небайдужих людей для Дениса Салія таки вдалося зібрати потрібну суму в розмірі 20 тисяч євро. Завдяки цим коштам дитині повернуть слух. 6 тисяч із 20 батькам хлопчика передала мама Діанки Батий – дівчинки, на лікування якої черкащани також збирали кошти. Але не встигли… Про це сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук повідомила хрещена Дениса Юлія Фомічова.

«Дєня. Денис Салій. Мій похресник, – пише Юлія. – Він став справжнім Янголятком для тисяч людей, які зробили свій посильний внесок у те, аби він почув цей світ. І ми це зробили!

Майже рік тому ми дізналися, що Дениско не чує. Півроку тому почали збирати кошти на кохлеарну імплантацію. Соцмережі, місцеві ЗМІ, знайомі і незнайомі – закликали пожертвувати посильну суму, щоб вартість операції стала реальністю для зовсім небагатої смілянської родини. Ми вірили в свою мету, в свою мрію. Я дякую всім за за підтримку, за поради, за посильну допомогу. Ми пробували справді все. що нам підказували. Хапались за будь-яку соломинку. Найвищі шанси, аби Денис почув – прооперувати його до двох з половиною років. І завдяки кожній вашій гривні, пораді, репосту, лайку і підказці ми зможемо це зробити.

Учора був щасливий день. Завдяки допомозі небайдужих з України і не тільки нам вдалося зібрати 14 тисяч євро із 20-ти потрібних. Решту суми – 6 тисяч євро нам передали батьки Діанки Батій. Це кошти, які так само небайдужі зібрали на порятунок їхньої доні, їхнього Янголятка. Її так і не вдалося врятувати((( Ще кілька днів тому я оплакувала цю втрату, а вже вчора "дівчинка з вушками" допомогла, щоб вушка запрацювали у Дениса... Янгол небесний допоміг Янголятку земному.

З дня, коли Оля Батий – мама Діанки – сказала про свій намір допомогти закрити збір, я плачу. Від щастя. Від того, що ще раз закріпила віру в людей і в добро. І в милосердя. Ще раз дякую всім. Все буде добре!»

Теги: черкаси, черкаська область, Янголятко, дитина, хворба, благоійність, доброта


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS