«Черкаський Дніпро» поступився на виїзді

18 квітня відбулася гра в с.Зоря, між ФК «Балкани» та «Черкаським Дніпром». Про це «Нова Доба» дізналася з офіційного сайту клубу. Напередодні матчу лише чотири очки відділяли ФК \”Балкани\” від зони вильоту тому нашому супернику не менш за \”Черкаськоий Дніпро\” необхідні були очки для забезпечення собі подальшого комфортного існування серед команд Першої Ліги.

Команди жваво почали гру і вже на другій хвилині матчу «Балкани» відкрили рахунок. Голом відзначився захисник «балканців» Анатолій Опря. Дніпряни намагалися одразу відігратися і створили натиск на ворота суперника. Команді, навіть вдалося забити, але гол Максима Зеленевича було скасовано. Після цього господарі мали нагоду збільшити перевагу, але на заваді удару Олександара Ільницького стала поперечна. У другому таймі «дніпряни» продовжували атакувати. Чудові нагоди мали: Роман Локтіонов, Ярослав Захаревич, Леван Кашадзе,на жаль їм так і не вдалося відзначитися. Отже, фінальний свисток Анастасії Романюк зафіксував виїздну поразку \”Черкаського Дніпра\” – 0: 1. Ця поразка може сильно вдарити по амбіціям команди піднятися з останьої позиції у турнірній таблиці.