У Черкасах стартував книжковий фестиваль

Дата: 20-04-2018, 18:15

У Черкасах стартував книжковий фестиваль
Сьогодні у Черкасах розпочалась наймасштабніша літературна подія року - книжковий фестиваль, який триватиме по 22 квітня.
Фестиваль несе насамперед просвітницьку місію. «Різні симвoли – різні думки!» – слoгaн цьoгoрічнoгo книжкoвoгo фестивaлю є чудoвoю плaтфoрмoю для рoзвитку тa спілкувaння, для твoрчoсті і експериментів. Родзинкою фестивалю будуть перформанси — поєднання лекції, читання, спілкування з аудиторією, відео- та театральних постановок.

Понад 60 видавництв та 100 зустрічей, майстер-класи, локації відпочинку та фотозони. Відкриття відбулося сьогодні в Черкаській обласній філармонії. Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

− Книга – це життєва мудрість, здатність почути вічні слова, зробити себе трішки добрішим. До того ж книга відволікає нас від гаджетів, − зазначив під час виступу перший заступник голова ОДА Віталій Коваль та подякував всій команді, яка готувала книжковий фестиваль.
В.о. директора Українського інституту книги Сергій Ясинський зазначив, що хотів би, щоб саме книга стала інструментом перетворення українського суспільства.

У Черкасах стартував книжковий фестиваль


− Мені дуже приємно бути тут. Ми вчимося, робимо перші кроки як державна установа, для нашої організації це перший бюджетний рік. Ви для нас, у тому числі, є взірцем, як готувати такі заходи. Готовий слухати ваші поради та пропозиції, для того, щоб подібні фестивалі відбувалися на всеукраїнському рівні, − сказав Сергій Ясинський.
Цей фестиваль зробили всі разом, усім містом, зазначила Людмила Фіть і подякувала всім, хто долучився до збору коштів.
− Цьогорічний фестиваль – всеукраїнського рівня. У нас є представники з Луцька, Чернівців, Полтави, Львова, − сказала Людмила Фіть, організатор фестивалю.
На завершення відкриття фестивалю повідомили, хто ж переміг у конкурсі «Чечитка», експертами у якому стали понад 500 черкащан. Саме вони читали та обирали кращого автора серед семи. Отож, до трійки кращих увійшли: Дара Корній, Катерина Калитко та Олександр Ірванець. А перемогу здобула Дара Корній та її «Місячне насіння».

У Черкасах стартував книжковий фестиваль

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода