СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Підсумки «Доби»

Дата: 20-04-2018, 20:36.

Підсумки «Доби» Події.
У Мошнах сьогодні перекрили щось, що раніше було дорогою. От дістало вже людей, що через їхне село з Черкас на Канів можна дістатися лише на танкові. Просто якісь вони не виховані. Не терплячі. Сказали ж: «Чекайте, все у вас буде. Колись». А вони не вірять. Правда, я, якщо чесно, теж не дуже. Може й собі взяти транспарант і вийти на дорогу?


Актуально.
Черкаси знову фестивалять. Але не поспішайте сваритися і шукати очима купи пляшок з-під пива і обгорток від чіпсів. Ці фестивальники надзвичайно чемні і виховані. І не дивно, адже саме такі люди читають книжки і саме такі черкащани інтелектуально розважаються нинішніми вихідними. Книжковий фестиваль Маестро 2018 розпочато!


Число.
Матриця знайшла свого героя. 5 років отримав любитель зламувати чужі банківські картки з Черкас. От тільки не відомо, яким чином вплине на шахрая строк. Чи візьметься людина за голову, чи навчиться новим способам незаконного збагачення.

Теги: черкаси, черкаська область, підсумки, дорога, поліція, Мошни


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS