«Мавпи-97» перемогли в домашньому фіналі ВЮБЛ

У черкаському ПС «Будівельник» розпочалися матчі фінальної частини ВЮБЛ серед юнаків 1997-го р.н. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Надзапеклою була боротьба у першому чвертьфінальному матчі, де одесити, з різницею лише у 4 очки, здолали дніпропетровський «СДЮШОР-5» – 70:66. У наступних матчах все було доволі прогнозовано – фаворити оформили свої переконливі перемоги.

Закривали ігровий день господарі фіналу. «Черкаські Мавпи-97» каменя на камені не залишили від «Спортліцею». Причому старт гри не віщував вражаючого розгрому. Гості завдяки зусиллям свого лідера – Дениса Гнатюка – до середини десятихвилинки не відпускали чемпіона у відрив. Однак на більше «Спортліцей» не вистачило. Черкасці увімкнули потужний пресинг в захисті та швидкість у нападі. Швидкий баскетбол призвів до того, що «Мавпи-97» зробили вражаючий ривок – 16:2 – і зняли питання про переможця у цій грі ще в середині другого періоду.