СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах на місяць перекриють вулицю

Дата: 5-05-2018, 13:00.

У Черкасах на місяць перекриють вулицю У зв’язку з проведенням ремонту теплової мережі з 7 травня до 7 червня на час виконання робіт буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів вулицею Різдвяною між вул. Благовісною та вул. Гоголя. Повідомляють у прес-службі Черкаської міської ради.

Відповідне обмеження передбачене рішення виконкому, яке цього тижня ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради, враховуючи звернення директора ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно».

У зазначеному документі доручено директору ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» Фатьянову М.Ю. встановити необхідні дорожні знаки та огородження, погоджені з Управлінням патрульної поліції в Черкаській області. А також – відновити зруйноване асфальтобетонне покриття до 8 червня цього року, -- повідомляють у мерії Черкас.

Теги: черкаси, черкаська область, перекриють рух, перекриють вулицю, черкаси


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
«Молочні» кондиціонери в потягах ...
Валерія Тімергаліна, RSS
І піснею, і прозою... ...
Володимир Даник, RSS
Гроші окупації ...
Іван Десятніков, RSS
Важлива дія ...
Анна Сакун, RSS
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS