ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Гройсман: «Отруту у черкаській школі розпилили локально»

Дата: 8-05-2018, 16:35.

Гройсман: «Отруту у черкаській школі розпилили локально» Щойно Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів коротку прес-конференцію для черкаських ЗМІ, під час якої поділився своєю версією того, що трапилося сьогодні у Черкаській ЗОШ № 8. За словами пана Володимира, найвірогіднішою є версія про локальне розпилення отруйної речовини під час заходу. Він пообіцяв, що цим займеться слідство і вчені із найкращих київських лабораторій. Про це інформує власний кореспондент «Нової Доби».

– Ні на місці, ні у воді, ні в повітрі ніяких речовин шкідливих не виявлено. Тому ми схиляємося до думки, що це було розпилено в момент проведення заходу. Все інше буде робити слідство, лабораторії, також певні дослідження будуть робитися в найкращих лабораторіях Києва, – зазначив Гройсман. – Треба сказати, що стан дітей покращується, Зі слів лікарів, з якими я спілкувався, ситуація повністю знаходиться під контролем, і зараз служби працюють над виясненням питання, що ж відбулось.

За його словами, ніяких випадків додаткових по інших закладах у Черкасах немає. Прем’єр також спростував припущення щодо розливу ртуті і аварію у військовій частині.

Теги: черкаси, черкаська область, Гройсман, школа №8, отруєння, лінійка


Черкаси наживо

До Дня вишиванки у Черкасах влаштували справжній парад. Святкування розпочалося вже традиційною ходою. Вирушили від пам’ятника Тарасу Шевченку. З
Днями народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» відзначатиме свій 65-й день народження. Нині танцівники щовечора відточують свої найкращі
Письменники... Жартують! ...
Володимир Даник, RSS
Дощове надвечір’я. Пейзаж ...
Сніжана Калюжна, RSS
Зустріч із дощем ...
Анна Сакун, RSS