Вітання з Днем Перемоги від Геннадія Бобова

Дата: 9-05-2018, 09:04

Вітання з Днем Перемоги від Геннадія Бобова
Шановні земляки! Дорогі наші ветерани та діти війни!
Свято Перемоги для всіх нас дуже особливе. Сім десятиліть тому по нашій землі прокотилася найстрашніша і найкривавіша війна за всю історію людства. Ніхто не знає, яким чином склалася б доля України, якби не ця війна, на якій мільйони наших людей було вбито, закатовано, вивезено в Німеччину на примусові роботи. Наша земля лежала в попелі, здавалося, зруйнованими були не тільки міста і села, але й саме майбутнє України.

Саме тут, серед наших мальовничих полів та лісів, вершилася світова історія. І саме завдяки героїзму та самопожертві мільйонів людей, які стали на захист своєї Батьківщини, ми всі сьогодні можемо вільно жити у своїй державі. Якби не подвиг обпаленого війною покоління Героїв, українців як народу просто б не існувало. Нас було б знищено одним із найстрашніших і найкривавіших режимів в історії людства.

Сьогодні дехто полюбляє применшувати значення Великого Подвигу наших людей. Коли я чую подібні розмови, мені стає гидко та соромно. Адже війна не оминула нікого. Мабуть, важко знайти в Україні родину, яка б не зазнала втрат у ті страшні роки. Неможливо забути про спалені села, зі звірячою жорстокістю закатованих людей, про страшні втрати, про рідну землю, заюшену кров’ю мільйонів.

Народ, який стидається своєї історії та своїх Героїв, ніколи не матиме майбутнього. Історична пам’ять – це коріння, яке тримає на собі дерево нації. Тому ми ніколи не маємо забувати про подвиг простих людей, які мирно працювали на землі чи біля верстату, вчителювали, працювали в медицині й були змушені взяти в руки зброю і героїчно захищати власний край від загарбників, про кадрових військових, про мільйони тих, хто кував перемогу в тилу і пережив окупацію, про дітей війни, у яких не було дитинства, про тих, хто відбудовував Україну після війни.

Із щирою вдячністю низько вклоняюсь перед вами, наші Герої. Обіцяю: ми не дамо перекрутити історичну правду і забути ваш подвиг. Ми пронесемо свічку народної пам’яті через роки і передамо її наступним поколінням.

Я бажаю всім, для кого День Перемоги є особливим святом, усім справжнім українцям, бути достойними своїх великих предків, і завжди пам’ятати, що саме завдяки їх подвигу ми можемо сьогодні дихати повітрям Батьківщини. Давайте привітаємо всіх причетних до Перемоги, які живуть поряд із нами, і згадаємо всіх рідних та близьких, кого поруч уже немає.

Здоров’я та довгих літ вам, ветерани й діти війни! Миру, щастя, злагоди та добробуту Вам та Вашим рідним! Ми пам’ятаємо і ніколи не забудемо Ваш подвиг! Дякуємо Вам за все!

Щиро Ваш, народний депутат Геннадій Бобов

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода