КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Більш ніж 4 млн втрат виявили аудитори в Черкаській мерії

Дата: 11-05-2018, 16:20.

Більш ніж 4 млн втрат виявили аудитори в Черкаській мерії Під час ревізії Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, аудитори Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили втрат на загальну суму 4,1 млн грн. Ревізія охопила період з 2014-2018 роки. Про це повідомляє прес-службі державної аудиторської служби України.


Зокрема, аудитори виявили випадки неповернення до бюджету надавачами послуг невикористаних субсидій із відшкодування витрат на оплату послуг з електропостачання для індивідуального опалення за опалювальний період 2016-2017 років, водопостачання та водовідведення, чим порушено вимоги законодавства та завдано матеріальної шкоди (збитків) державному бюджету на загальну суму понад 1,9 млн грн.
Крім того, виявлено факти надання субсидій особам, які приховали доходи та не повідомили відповідні органи про придбання нерухомого майна або транспортних засобів, чим завдано матеріальної шкоди (збитків) державному бюджету на загальну суму понад 481 тис. грн.
Також з порушенням законодавства надавалися житлові субсидії на оплату послуг з централізованого теплопостачання громадянам, які протягом опалювальних періодів не сплачували фактично спожиті ними послуги на загальну суму 1,7 млн грн.
Завдяки діям черкаських державних аудиторів забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму понад 533,6 тис. грн.
На адресу Департаменту направлено вимоги про усунення порушень, виявлених ревізією, та застосовано захід впливу за порушення бюджетного законодавства у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
Зазначимо, що черкаські аудитори за чотири місяці 2018 року відшкодували втрат на суму 22,1 млн грн.


Теги: черкаси, черкаська область, аудитори, черкаська мерія, Черкаська міська рада, втрати, кошти


Черкаси наживо

До Дня вишиванки у Черкасах влаштували справжній парад. Святкування розпочалося вже традиційною ходою. Вирушили від пам’ятника Тарасу Шевченку. З
Днями народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» відзначатиме свій 65-й день народження. Нині танцівники щовечора відточують свої найкращі
Письменники... Жартують! ...
Володимир Даник, RSS
Дощове надвечір’я. Пейзаж ...
Сніжана Калюжна, RSS
Зустріч із дощем ...
Анна Сакун, RSS