ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Геннадій Бобов допоміг громаді Канівського району

Дата: 13-05-2018, 09:05.

Геннадій Бобов допоміг громаді Канівського району Село Беркозівка, що на Канівщині, дуже красиве, чисте й затишне. Воно славиться своїми неймовірними краєвидами. Люди живуть тут чуйні, привітні і добрі. Населений пункт за розміром відносно великий, довжина головного яру, де розташовані будинки – 6 км, ширина – 3 км. Нині в селі нараховується 315 сільських дворів із населенням 466 жителів різних вікових груп. Зокрема, на сьогоднішній день зареєстровано і проживає в населеному пункті 27 дошкільнят і 87 дітей шкільного віку. Проживають тут також і старожили: Євдокія Трохимівна Пісьменко, Марія Кіндратівна Северин, Марія Йосипівна Пасічна, які мають більше 90 років та Марія Йосипівна Шиленко, якій незабаром виповнюється 96 років.

У селі розташоване адміністративне приміщення старостинського округу, фельдшерський пункт, школа, бібліотека та найновіший і найкращий у районі сільський Будинок культури.

Для вирішення багатьох поточних питань в інтересах громадян, селу була потрібна сучасна комп’ютерна техніка. Адже сьогодні представникам місцевого самоврядування необхідно працювати з такими програмами як погосподарський облік, реєстр виборців, реєстр нерухомості, реєстр нотаріальних дій тощо. Оргтехніка сільської ради придбавалася в 2003−2005 роках і стала з часом морально та технічно застарілою.

Про допомогу у придбанні такої техніки ми звернулися до народного депутата України Геннадія Борисовича Бобова, який за роки співпраці ніколи не відмовляв у необхідній допомозі, завжди з розумінням ставився до проблем людей. У свій час від народного обранця ми отримали мультимедійний проектор, проекційний екран та 2 ноутбуки для Беркозівського НВК, а також медичне обладнання у місцевий фельдшерський пункт.

І цього разу, вже незадовго після звернення, Геннадій Борисович знову допоміг нашій громаді необхідним технічним ресурсом, а саме новеньким ноутбуком. Тож тепер надання послуг громадянам відбуватиметься значно якісніше і швидше.

Дуже приємно, що сьогодні є люди, яким небайдужа доля простих сільських жителів, що хоча б хтось із високопосадовців підтримує нас у тяжкий час. Хочемо висловити свою щиру вдячність за допомогу, і побажати шановному Геннадію Борисовичу поваги від людей, здійснення всіх планів та ідей, міцного здоров’я і терпіння в наш неспокійний час.

Іван Васильович Вощан, в.о. старости Беркозівського старостинського округу Степанецької сільської ради


Теги: черкаси, черкаська область, Канівський район, Геннадій Бобов, діяльність депутата, допомога


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS