ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У дворі Черкаської школи №8 рівень радіації не перевищено

Дата: 11-05-2018, 18:30.

У дворі Черкаської школи №8 рівень радіації не перевищено У Черкасах спеціалісти не виявили перевищення радіаційного фону на території школи №8, де 8 травня під час лінійки невідомою речовиною отруїлися діти. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.


«Спеціалістами відділу екологічного та радіологічного контролю проведено радіологічні виміри на території та у приміщенні школи. Перевищення радіаційного фону не виявлено», - йдеться у повідомленні. Окрім того, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області відібрали проби ґрунтів та стічних вод з каналізаційних колодязів біля школи. Тривають лабораторні дослідження відібраних проб.

Також фахівці Державної екологічної інспекції у Черкаській області залучені до складу мобільних груп СБУ, Нацполіції, ДСНС, Держпродспоживслужби, які досліджують прилеглі до школи території.
Теги: черкаси, черкаська область, діти, отруєння, черкаси, школа, лінійка


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS