Підсумки «Доби»

Дата: 11-05-2018, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Під час проведення розвідки на місці пожежі в гральному закладі в Золотоноші бійці ДСНС виявили у задимленому приміщенні тіло загиблого відвідувача. Особа встановлюється. Ще один відвідувач та охоронець закладу були терміново госпіталізовані до лікарні. Причина пожежі встановлюється.


Станом на 10 травня з початку операції «Перевізник» було оглянуто 364 транспортних засобів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів. Правоохоронці виявили 14 технічно несправних автобусів та задокументували більше 79 адміністративних порушень. Найчастіше водії здійснювали порушення правил перевезень, надання послуг та вимог безпеки пасажирів.


Актуально.
Учні Черкаської 8-ї школи досі в лікарні. Всього в лікарні із цього навчального закладу нині перебувають 55 дітей. Місцеві спеціалісти так і не змогли виявити речовину, що призвела до отруєння. Аналізи, відібрані з місця події, передані до Київського інституту екології та токсикології, лабораторії токсикології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України, а також до німецької «Лабораторії Др. Редгера» розташованої у місті Київ.


Число.
6 553 одиниці зброї здали черкащани до підрозділів поліції за період проведення місячника добровільної здачі зброї. Серед зданого, зокрема – 520 одиниць військового призначення, 501 – мисливської нарізної, 4 518 – гладкоствольної, 627 – холодної, 168 саморобної та 219 – інших видів зброї.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода