ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Мармелад – корисний для здоров’я десерт

Дата: 15-05-2018, 22:31.

Мармелад – корисний для здоров’я десерт Як зазначають лікарі, мармелад містить пектин, що сприяє оздоровленню організму. Ця речовина знижує рівень холестерину, відновлює вуглеводний і ліпідний баланси. Також пектин допомагає боротися із бактеріальними захворюваннями ШКТ і прискорює загоєння ран та опіків. Користь пектину у тому, що він немов пилосос, вбирає у себе все сміття, яке заважає органам повноцінно працювати.

Пектин – природний очисник організму, який сприяє виведенню важких металів (особливо таких, як довгоживучі ізотопи стронцію, цезію, ітрію), побічних продуктів метаболізму, холестерину, анаболіків, жовчних кислот та токсичних компонентів.

Окрім того, користь мармеладу для здоров’я значно більша, ніж від шоколаду, який є також чудовим антидепресантом, але більш калорійним. Перевага мармеладу у його нижчій калорійності.

Вибирайте мармелад правильно – він не має бути яскравого кольору, такий мармелад містить багато барвників. Краще вибирати мармелад кольорів, наближених до натуральних. За структурою він має бути однорідним та з кислуватим присмаком. Будьте обережні – прозорий мармелад є штучним.
Звісно, що захоплюватися цим солодким смаколиком не варто, адже від нього можуть бути і негативні наслідки у вигляді зайвих кілограмів.

Теги: черкаси, черкаська область, мармелад, десерт, страва, їжа, корисна їжа


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS