Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах пройшов Кубок України з судномодельного спорту

Дата: 14-05-2018, 15:21.

У Черкасах пройшов Кубок України з судномодельного спорту Перший етап Кубку України з судномодельного спорту приймала водна акваторія Черкас з 4 по 6 травня 2018 року. Змагання проходили у класах радіокерованих яхт моделей F5-П, F5-10 та F5-Е. Участь у змаганнях взяли 26 спортсменів у складі 8-ми команд України. Другий етап Кубку України в цих класах моделей відбудеться в м. Одеса 7- 8 липня 2018 року.

Результати виступів спортсменів у наступних класах:

F5-10
У підсумковому заліку спортсменів І місце посів Кішубаєв Тимур з Одеси, друге та третє місця посіли черкасці Нечаєв Ігор і Каданцев Андрій. В юнацькому заліку І місце – Нечаєв Денис (Черкаси), ІІ місце – Трегубенко Олександр (Миколаїв), третє місце – Муслімов Олег (Черкаси)

F5-П
У заліку спортсменів: І місце посів Нечаєв Ігор, друге – Нечаєв Петро, обидва черкасці, третім став Кішубаєв Тимур з Одеси. В юнацькому заліку І місце – Нечаєв Денис, ІІ місце – Муслімов Олег, третє місце – Павелко Олександр, всі троє черкасці.

F5-Е
В підсумковому заліку спортсменів І місце посів Шарабуров Ілля з Одеси, друге та третє місця посіли черкасці Нечаєв Петро і Каданцев Андрій. В юнацькому заліку І місце – Трегубенко Олександр (Миколаїв), ІІ місце – Нечаєв Денис (Черкаси), третє місце – Муслімов Олег (Черкаси).

У командному заліку перше місце виборола команда Черкаської ООТСО України, друге місце – м. Одеса, третє – ЦДЮТ м. Черкаси.

Теги: черкаси, черкаська область, Кубок України, судномодельний спорт, змагання, турнір

Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в