ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Всеукраїнська акція «Ні! Виборам за законом Януковича в Черкасах»

Дата: 14-05-2018, 14:41.

Всеукраїнська акція «Ні! Виборам за законом Януковича в Черкасах» 15 травня о 9:00 на Соборній площі в Черкасах відбудеться Всеукраїнська акція на підтримку виборчої реформи. Вимога одна – скасувати виборчий закон Януковича та ухвалити Виборчий кодекс, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.

Виборча реформа – запорука якісного оновлення політичної еліти в Україні, важлива частина Коаліційної Угоди, міжнародне зобов’язання України та передвиборча обіцянка Президента Петро Порошенко.

До участі в акцій запрошуються представники політичних партій та громадських об’єднань, які готові змінювати правила гри в Україні.

Кожен із нас може і повинен впливати на політиків, які вирішують нашу долю. Якщо вам не байдуже, в який спосіб буде сформовано наступний Парламент, і куди рухатиметься наша держава наступні 5 років, приходьте на акцію і вимагайте від політиків ухвалення нових виборчих правил.

Пам’ятайте, нові політики – це нові закони, а отже і нові можливості для зміни якості життя в країні.

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора ГО «Центр UA» в Черкаській області Пасічника Сергія – (066) 2172455.

Теги: черкаси, черкаська область, вибори, Янукович, чесні вибори, агітація


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS