СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах влаштують унікальне агрошоу

Дата: 14-05-2018, 17:20.

У Черкасах влаштують унікальне агрошоу 16-19 травня в місті Черкаси відбудеться ІІ Міжнародна агропромислова виставка – AGROSHOW Ukraine 2018. Виставка відбудеться в унікальному форматі експо-фест, аналогів якому немає в Україні. Інформують в прес-службі Черкаської міської ради.

AGROSHOW у 2018 році – це ефективний маркетинговий засіб для учасників та цікава подія та нові можливості для відвідувачів.

Під гаслом «Покажи як ти можеш» учасники та організатори готують 5 демонстраційних зон: полігон для демонстрації ґрунтообробної техніки, тракторний тест-драйв, демо-майданчик дронів, демонстрація навантажувачів та автомобільний тест-драйв.

Для того, щоб відвідувачі виставки змогли не тільки попрацювати, а й отримати задоволення від проведеного часу, на AGROSHOW відбудеться ціла низка розважальних заходів. У 2017 році – шоу-мийка тракторів, перегони поросят, шоу дронів, краш-тест автомобіля. У 2018 на експо-фесті відбудеться ще більше вражаючих заходів. А що саме це буде – зможете дізнатися вже 16 травня.

НОВИНКА від організаторів! На AGROSHOW відбудеться «Трактор-базар». Це виставка-продаж вживаної техніки «з рук власників».

Господарства представлять техніку для продажу, а відвідувачі зможуть за доступною ціною її купити.

Також, відвідувачі заходу зможуть взяти участь у діловій програмі виставки: семінари, конференції, майстер-класи від партнерів та учасників.

Можливості AGROSHOW, підтверджені фактами 2017 року:

- Знайти надійного партнера і дистриб’ютора.
- Підтримати конкурентну спроможність.
- Збільшити обсяг продажів.
- Отримати важливий ресурс знань і обмінятися досвідом.
- Ознайомитися з ринковим асортиментом.
- Заявити про свою компанію чи бренд широкому колу професіоналів.
- Налагодити міжрегіональну та міжнародну співпрацю.

Експозиція буде представлена більш ніж 250 компаніями з України за з-за кордону.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, біологічні препарати, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, фінансові та страхові технології.

ПЛАНУЙТЕ УЧАСТЬ! Заявки на участь приймаються до 5 травня 2018 року. Зареєструватися, як відвідувач можна за посиланням: http://agroshow.com.ua/invitation/.

Режим роботи виставки:

16 травня – 10:00-17:00
17-18 травня – 09:00-17:00
19 травня – 09:00-15:00

Місце проведення:
м.Черкаси, вул. Смілянська, 168, КП «Черкаський аеропорт».

Контакти:
+38(068)485 83 86, +38(0472)50 00 65, agroshow.ua@gmail.com, www.agroshow.com.ua.


Теги: черкаси, черкаська область, афіша, агрошоу, виставка, агрономічна виставка, черкаси


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS