СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

За 90 тисяч ремонтуватимуть згорілу музичну школу в Золотоноші

Дата: 15-05-2018, 19:00.

За 90 тисяч ремонтуватимуть згорілу музичну школу в Золотоноші На проведення першочергових робіт із реставрації приміщення золотоніської музичної школи, яка постраждала внаслідок пожежі, виділять 90 тисяч гривень. Таке рішення прийняли місцеві депутати на засіданні Золотоніської міської ради.

Як повідомили нашому виданню у міській раді Золотоноші, на першочергові роботи виділять 90 тисяч гривень. Ці кошти будуть направленні на закупівлю робочих матеріалів, відновлення електричної проводки та закриття гідробар’єром даху. Затруднення полягає у тому, що дах музичної школи згорів повністю і його слід закрити гідробар’єром найближчим часом, оскільки через погіршення погодних умов є небезпека падіння другого поверху на перший.

У місцевій міській раді також зазначили, що уже на найближчій сесії планують виділити кошти на проект ремонту даху та загалом на самі роботи. А тим часом золотонісцям пропонують долучитися до благодійних внесків, які підуть на реставрування приміщення, яке постраждало внаслідок пожежі.

Нагадуємо, що «Коктейль Молотова» був причиною пожежі в Золотоноші

Теги: черкаси, черкаська область, золотоноша, виділять, кошти, міська рада, ремонтні роботи


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS