СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

100-річний ювілей відзначила уманчанка

Дата: 16-05-2018, 12:02.

100-річний ювілей відзначила уманчанка Днями жителька села Кочержинці, що на Уманщині, Халахур Марія Михайлівна святкувала своє 100-річчя. За роки життя довелося їй пережити і голод, і війну, і колективізацію, і важкі роки післявоєнної відбудови та становлення незалежної України. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Черкаської ОДА.

До ювілярки на гостину завітали не лише рідні, а й представники районної влади, щоб засвідчити свою повагу, а саме керівник апарату Уманської районної державної адміністрації Наталія Сиротюк та голова Уманської районної ради Оксана Супрунець.
Вони побажали шановній ювілярці міцного здоров’я і довгих літ життя, вручили подарунки та почесну грамоту за мужність і самовідданість, проявлені під час Другої світової війни, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 100-річчя від дня народження.

Народилася Марія Михайлівна в селі Коржова в сім’ї колгоспників Михайла та Хими Кучеренко. Батьки були розкуркулені, так як тримали в господарстві корову та двоє коней. На той час вважалось, що це заможна родина.

Чоловік пані Марії Захар загинув на фронті в роки Другої світової війни. Після війни вона працювала ланковою та відбудовувала рідне село.

Виростила ювілярка трьох дітей, має внуків і вже дорослих правнуків, які для неї є найбільшим скарбом.

Попри свій вік, Марія Михайлівна – самостійна та сповнена енергії. Їй судилося не тільки вижити в буремні роки, а й дочекатися такого особливого поважного ювілею. Тож сьогодні вона є багатою людиною: не на статки, а на роки, велику люблячу родину та, звісно, спогади, у яких – ціла історія.

Теги: черкаси, черкаська область, 100 років, ювілей, Умань, ювілярка, Марія Халахур, Кочержинці, Наталія Сиротюк


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS