ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Готелі Черкащини за рік відвідало понад 170 тис осіб (СТАТИСТИКА)

Дата: 16-05-2018, 11:43.

Готелі Черкащини за рік відвідало понад 170 тис осіб (СТАТИСТИКА) На території області функціонувало 24 готелі і аналогічні засоби розміщування та 39 спеціалізованих засобів розміщування, що знаходились на балансі юридичних осіб. Крім того, послуги з тимчасового розміщування населенню надавали фізичні особи-підприємці у 54 готелях та 2 спеціалізованих засобах розміщування. Про це «Нова Доба» дізналася в головному управлінні статистики у Черкаській області.

Серед готелів та аналогічних засобів розміщування категорію «1 зірка» мають 4 заклади, «2 зірки» – 3 заклади, «3 зірки» – 9 закладів, «4 зірки» – 1 заклад, решта 61 заклад – «без категорій».

Спеціалізовані засоби розміщування включають 3 санаторії, 4 дитячі санаторії та 34 бази відпочинку.

Загальна кількість розміщених склала 174,7 тис. осіб, з яких 22,6 тис. осіб – діти у віці 0–17 років та 6,9 тис. осіб – іноземці. Середня тривалість перебування у готелях та аналогічних засобах розміщування склала 1,5 ночівлі, у спеціалізованих засобах розміщування – 12,5 днів.

Теги: черкаси, черкаська область, готелі, відпочинок, місця відпочинку, статистика


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS