СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Рятувальники відвідали михайлівську школу-інтернат

Дата: 16-05-2018, 11:23.

Рятувальники відвідали михайлівську школу-інтернат 15 травня рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №9 завітали до Михайлівської загальноосвітньої школи-інтернат. Під час зустрічі співробітники ДСНС розповіли школярам про свою героїчну професію та представили пожежно-рятуальний автомобіль із спеціальним спорядженням, яке вони використовують у своїй професійній діяльності. Про це «Новій Добі» стало відомо з прес-служби УДСНС України в Черкаській області.

Також рятувальники відпрацювали евакуацію учнів із приміщення школи, де учні показали свої згуртовані та чіткі дії та провели бесіду щодо правильних дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Підростаючому поколінню дуже сподобалася зустріч. Школярі уважно слухали пожежних та задавали їм питання щодо їхньої професії.





Теги: черкаси, черкаська область, ДСНС України у Черкаській області, школа-інтернат, рятувальники


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS