СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У ЧДТУ відбудеться форум «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»

Дата: 16-05-2018, 21:05.

У ЧДТУ відбудеться форум «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» 18 травня у Черкаському державному технологічному університеті пройде форум майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!». Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби ЧДТУ.

Метою заходу є ознайомлення учнів старших класів шкіл та студентів навчальних закладів із сучасними реальними можливостями підприємців Черкащини у плані надання добре оплачуваного першого робочого місця, визначення особливих потреб ринку праці Черкащини в сучасних умовах.

На форумі відбудеться презентація освітніх закладів і підприємств у форматі виставки, професійні «workshop» для школярів, науковий пікнік ЧДТУ, дискусійний майданчик: «Як зберегти молодих фахівців із робітничих та інженерних спеціальностей – випускників навчальних закладів Черкащини від виїзду на роботу за кордон».

Форум майбутнього Черкащини відбудеться 18 травня об 11:00 год на площі Знань біля ЧДТУ.

О 13.30 – 14.00 пройде Прес-конференція для ЗМІ організаторів Форуму майбутнього Черкащини «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!».

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS