СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Через греблю Канівської ГЕС обмежать рух

Дата: 16-05-2018, 16:02.

Через греблю Канівської ГЕС обмежать рух Про проведення капітального ремонту автодорожнього переходу через греблю Канівської ГЕС інформує філія Канівської ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго». Повідомляє Канівська міська рада.

За інформацією філії Канівської ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго», через систему «Прозорро» ПрАТ «Укргідроенерго» проведено процедуру закупівлі (відкриті торги) на виконання робіт: «Капітальний ремонт автодорожнього переходу через греблю Канівської ГЕС (від шлюзу до цеху очистки фарбування металоконструкцій в м. Каневі).

За результатами процедури закупівлі переможцем торгів визнано ТОВ «Дніпробудком» м. Київ. Розпочато виконання робіт з 27 квітня ц.р. Тривалість будівництва відповідно до проекту організації будівництва становить 23,5 місяці. Інформуємо місцеве населення, що на період проведення капітального ремонту автодорожнього переходу можливе обмеження руху транспорту через греблю Канівської ГЕС.

Теги: черкаси, черкаська область, Канівська ГЕС, обмеження руху транспорту, капітальний ремонт, ремонт Канівської ГЕС


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS