КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

4 перемоги привезли Ватутінці з конкурсу «Квітуча країна»

Дата: 16-05-2018, 20:00.

4 перемоги привезли Ватутінці з конкурсу «Квітуча країна» «9-й Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва "Квітуча країна" 13.05.2018 року приніс нам чотири перемоги, – похвалилась у "Фейсбук" педагог Ольга Матвійчук,− 1 місце Молочева Даша і 2 місце Яценко Ксенія (Ватутінська ДШМ); 1 місце Шандригось Анастасія та 2 місце Добровольська Анна (студія естрадного вокалу "Ліга співу" при Ватутінському Палаці культури). Боротися було цікаво, адже конкурентами були діти з різних куточків України, де відмінно навчають співати: Одеса, Херсон, Миколаїв, Благовіщенське, Біла Церква, Чернігів, Вінниця, Первомайськ, Бершадь та багатьох інших. Завершився конкурс близько 20-ої години, але ми витримали це шалене навантаження! Ватутінські співаки показали себе одними з кращих!» Пишуть «Вісті Черкащини».

Нагадаємо, єрківчанка Даша Молочева вже не вперше стає призером солідних вокальних конкурсів. Зокрема, вона була лауреатом 1-го ступеня міжнародних фестивалів «Prague stars» (Прага) та «Wiener sterne» (Відень). Рік тому вона здобула 1-ше місце на Всеукраїнському конкурсі «Тріумф-Fest» в Умані.
В інтерв’ю нашому виданню дівчинка похвалилась, що мріє стати артисткою, грає на фортепіано. Окрім україномовних, вона добре справляється з англомовними піснями.


Теги: черкаси, черкаська область, діти, конкурс, пісенний фестиваль, Ватутіно


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS