4 перемоги привезли Ватутінці з конкурсу «Квітуча країна»

Дата: 16-05-2018, 20:00

4 перемоги привезли Ватутінці з конкурсу «Квітуча країна»
«9-й Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва "Квітуча країна" 13.05.2018 року приніс нам чотири перемоги, – похвалилась у "Фейсбук" педагог Ольга Матвійчук,− 1 місце Молочева Даша і 2 місце Яценко Ксенія (Ватутінська ДШМ); 1 місце Шандригось Анастасія та 2 місце Добровольська Анна (студія естрадного вокалу "Ліга співу" при Ватутінському Палаці культури). Боротися було цікаво, адже конкурентами були діти з різних куточків України, де відмінно навчають співати: Одеса, Херсон, Миколаїв, Благовіщенське, Біла Церква, Чернігів, Вінниця, Первомайськ, Бершадь та багатьох інших. Завершився конкурс близько 20-ої години, але ми витримали це шалене навантаження! Ватутінські співаки показали себе одними з кращих!» Пишуть «Вісті Черкащини».

Нагадаємо, єрківчанка Даша Молочева вже не вперше стає призером солідних вокальних конкурсів. Зокрема, вона була лауреатом 1-го ступеня міжнародних фестивалів «Prague stars» (Прага) та «Wiener sterne» (Відень). Рік тому вона здобула 1-ше місце на Всеукраїнському конкурсі «Тріумф-Fest» в Умані.
В інтерв’ю нашому виданню дівчинка похвалилась, що мріє стати артисткою, грає на фортепіано. Окрім україномовних, вона добре справляється з англомовними піснями.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода