СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський школяр виборов третє місце на олімпіаді з робототехніки

Дата: 16-05-2018, 15:42.

Черкаський школяр виборов третє місце на олімпіаді з робототехніки 12–13 травня в Києві на ВДНГ відбувся десятий ювілейний фестиваль Robotica 2018. Це найбільший сімейний STEM–фестиваль України. На гостей очікувало безліч цікавих та пізнавальних локацій, пов’язаних із наукою і технологіями. Інформують у департаменті освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради.

В рамках фестивалю провели Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки. Кількасот юних науковців зі всієї України підготувати та запрограмували своїх роботів і боролися за перемогу в різних номінаціях. Учасники також представляли роботів, які змагалися в автономне та дистанційне робо-сумо і слалом. Робо-сумо – це змагання, коли роботи борються один із одним на полі, їх завданням є виштовхати суперника з поля. У слаломі робот має проїхати певну дистанцію, не з’їхавши з неї і не заваливши «ворота», що розташовані на шляху.

Черкаський школяр виборов третє місце на олімпіаді з робототехніки

Участь у фестивалі та олімпіаді з робототехінки взяли й представники Черкаської гімназії №9. Вони продемонстрували гарний рівень підготовки. Учень 9 класу Єгор Білокінь виборов третє місце змагань роботів зі слалому.

Ця нагорода вже стала восьмим кубком гімназистів зі всеукраїнських змагань юних робототехніків лише за трохи більше, ніж рік роботи за цим напрямком.

Теги: черкаси, черкаська область, учень, перемога, олімпіада з робототехніки, Черкаси


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS