КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащину суне циклон з дощами і грозами

Дата: 16-05-2018, 19:00.

На Черкащину суне циклон з дощами і грозами Після невеликої перерви на погоду Черкащини знову починає впливати циклон із західної Європи, який рухається з Румунії на Москву. Повідомляють в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Тож завтра наша область опиниться у його теплій частині, температурний фон підвищиться на 2–3º. Температура повітря вночі становитиме 11..13 градусів тепла, вдень повітря прогріється до 23..25º.
У другій половині дня в Черкасах та місцями по області можливі короткочасні дощі, грози, шквали 15-20 м/с.
Надалі, у п’ятницю та суботу, з наближенням атмосферних фронтів, дощі та грози стануть тривалішими та інтенсивнішими. Температурний фон дещо знизиться.

Зміни погоди, грозова обстановка можуть негативно впливати на самопочуття людей, знижувати увагу водіїв. Під час грози необхідно дотримуватися правил безпеки.

Теги: черкаси, черкаська область, погода на Черкащині, погода, погода в Черкасах, дощі з грозами


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS