У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що здоров’я учнів школи №8 поза загрозою

Дата: 17-05-2018, 17:00

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що здоров’я учнів школи №8 поза загрозою
У Черкасах майже всіх постраждалих внаслідок отруєння під час шкільної лінійки виписали з лікарні. Про це інформує прес-служба МОЗ.

Троє дітей досі перебувають під наглядом лікарів, але їх лікують від супутніх захворювань, які виявили під час обстеження.
У міністерстві зазначають, що хвороби цих дітей не пов’язані з отруєнням.
Причини отруєння черкаських школярів досі невідомі. Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України відібрав проби ґрунту, води, повітря у день інциденту, 8 травня. Лабораторні аналізи не показали критичного вмісту жодних сполук, які могли б призвести до отруєння.
Нагадаємо, 8 травня під час шкільної лінійки у одній із черкаських шкіл почали непритомніти діти. До лікарні потрапило 53 дітей та четверо дорослих з діагнозом отруєння невідомою речовиною.

У Держпродспоживслужбі розповіли, що слідство розглядає п’ять версій причини отруєння дітей. Зазвичай причинами отруєння школярів стають позапланові ремонтні роботи, під час яких застосовуються неякісні будівельні матеріали. Також причиною може бути неправильна робота каналізаційних стоків.
В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що у зразках крові, сечі та мокротинні школярів не виявили ніяких хімічних речовин. Вона виключила отруєння азотом через викид на місцевому хімічному виробництві.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода