СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині активно готуються до ремонту доріг

Дата: 17-05-2018, 17:42.

На Черкащині активно готуються до ремонту доріг Сьогодні під час прес-конференції начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА Сергій Чубань розповів в якому стані в області ситуація з ремонтом доріг місцевого значення. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

– На сьогодні вже підготовлена документація по Кам’янському і Золотоніському районах, ці райони будуть першими виставлені на тендерні майданчики. Зараз на підході Христинівський і Жашківський. Фактично вже документи виготовлені.

За словами чиновника по Смілянькому району, дороги якого є одними з найбільш пошкоджених у області, нині можна лише сказати, що все впирається в діяльність місцевої влади, оскільки вона досі не подала на область дефектний акт, по якому можна буде розробити проектно-кошторисну документацію. Чим швидше буде виготовлена така документація, тим швидше ремонт буде виставлено на торги і тим швидше почнеться ремонт.

Теги: черкаси, черкаська область, ремонт доріг, транспорт, Черкаська ОДА


Черкаси наживо

До Дня вишиванки у Черкасах влаштували справжній парад. Святкування розпочалося вже традиційною ходою. Вирушили від пам’ятника Тарасу Шевченку. З
Днями народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» відзначатиме свій 65-й день народження. Нині танцівники щовечора відточують свої найкращі
Письменники... Жартують! ...
Володимир Даник, RSS
Дощове надвечір’я. Пейзаж ...
Сніжана Калюжна, RSS
Зустріч із дощем ...
Анна Сакун, RSS