КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Олег Винник залишився на суддівському кріслі відомого співочого шоу

Дата: 17-05-2018, 18:30.

Олег Винник залишився на суддівському кріслі відомого співочого шоу 2 травня телеканал СТБ розпочав зйомки телекастингів дев’ятого сезону популярного вокального шоу «Х-фактор». Крісла суддів знову зайняли Андрій Данилко, Настя Каменських, Дмитро Шуров та Олег Винник, повідомляє СТБ.

Також у шоу з’являється новий музичний продюсер — Вадим Лисиця, відомий співпрацею з такими артистами як ALYOSHA, LOBODA, гуртом «Время и Стекло» і Mozgi Production.
До початку зйомок ведучий шоу Андрій Бедняков об’їхав найбільші міста України в пошуках талановитих артистів. Цього року «Х-фактор» вперше побував у Полтаві, Вінниці та Чернівцях.
Як зазначає директор ТО Олена Романенко, цього року на кастинг шоу прийшло близько 3 з половиною тисяч чоловік. Серед них дуже багато артистів старше 25 років, а також проект продовжує залучати велику кількість музичних колективів, які тільки на сцені «Х-фактору» можуть виконати авторський матеріал. Крім того, у новому сезоні українці побачать дуже відомих музикантів, за якими, напевно, скучили.
Зміни торкнулися і структури шоу: 10 епізодів кастингу, замість традиційних 8, 2 епізоду з тренувального табору, а кількість прямих ефірів скоротиться до 6.
«Напередодні ми зустрічалися з колегами з Британії. Щороку у них різна кількість епізодів кастингів, тренувального табору, прямих ефірів. Вони розуміють, що потрібно експериментувати, щоб розуміти, що подобається глядачам, яких змін вони очікують. Ми беремо з них приклад. Тому цього року вирішили зменшити кількість прямих ефірів. А це означає, що у фіналі ми побачимо не 3 дуети із зіркою, а вже чотири — на 1 щасливчика стане більше», — пояснює Олена Романенко.


Теги: черкаси, черкаська область, співак, суддя, шоу, Черкащина


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS