СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

День вишиванки: тренд чи патріотизм?

Дата: 17-05-2018, 18:15.

День вишиванки: тренд чи патріотизм?
День вишиванки: тренд чи патріотизм?Анна Гончар, 18 років, студентка: «Я вважаю, що люди одягають вишиванки у цей день, щоб бути в тренді. Оскільки, нині елементи вишивки на рюкзаках, спідницях та сукнях є досить популярними. Якби вишиванка була виявом патріотизму, її одягали б щодня».День вишиванки: тренд чи патріотизм?Юрій Грабар, 49 років, інженер: «Безумовно, патріотизм. Вишиванка – це та ж сама калина у дворі. Любов до країни закладена у наших генах. Я думаю, що проявляти її всіма засобами повинен кожен свідомий українець».

День вишиванки: тренд чи патріотизм?


Валентина Тарасенко, 81 років, пенсіонерка: «На мою думку, сучасні українці шанують звичаї та традиції. Тож, одягнувши національне вбрання, вони ще раз підтверджують шанобливе ставлення до рідної країни і патріотизм в цілому».

День вишиванки: тренд чи патріотизм?


Ігор Маслок, 15 років, школяр: «Я вважаю, що це – тренд, бо патріотизм не проявляється через одяг. Зараз святкування нагадує більше «показуху». Тому неважливо вишиванка це, чи ні. Істинна відданість своїй державі - це вчинок».

День вишиванки: тренд чи патріотизм?
Уляна Волощук, 10 років, школярка: «Мені здається, що патріотизм. Бо на вишиванці зображені національні символи України. Одягаючи її, кожен українець таким чином проявляє любов до Батьківщини».

День вишиванки: тренд чи патріотизм?

Денис Отупор, 20 років, адміністратор: «Я вважаю, що через події на Сході рівень патріотизму значно збільшився. Люди частіше почали носити вишиванки і це приємно дивує. Одягати вишивані сорочки потрібно не лише у цей день, а й повсякчас. Кожного року мода змінюється, але національний одяг завжди актуальний».

Наталя Кузнєцова


Теги: черкаси, черкаська область, вишиванка, традиції, День вишиванки, свято


Черкаси наживо

До Дня вишиванки у Черкасах влаштували справжній парад. Святкування розпочалося вже традиційною ходою. Вирушили від пам’ятника Тарасу Шевченку. З
Днями народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» відзначатиме свій 65-й день народження. Нині танцівники щовечора відточують свої найкращі
Письменники... Жартують! ...
Володимир Даник, RSS
Дощове надвечір’я. Пейзаж ...
Сніжана Калюжна, RSS
Зустріч із дощем ...
Анна Сакун, RSS