Юні черкащани перемогли на Всеукраїнському фестивалі роботехніки

Дата: 18-05-2018, 10:42

Юні черкащани перемогли на Всеукраїнському фестивалі роботехніки
Днями у Національному комплексі «Експоцентр України» ВДНГ у м. Києві відбувся Х Всеукраїнський фестиваль робототехніки – ROBOTICA 2018. Це унікальна подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують перемоги інтелекту та креативності. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Черкаської ОДА.

Цього року на фестивалі було понад 3 тисячі учасників, що склали близько 500 різних команд. Вони змагалися у категоріях «Сумо», «Слалом», Всесвітній олімпіаді з робототехніки WRO та WROWeDo 2.0. Також під час проведення фестивалю були представлені Архітектурний конкурс, майстер-класи, наукові ярмарки та тренінги з робототехніки.

Черкащину представляли наступні команди:

1. Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніського району.

2. Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради.

3. Сигнаївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради.

4. Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради.

5. Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.

6. Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської районної ради.

7. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради.

За результатами змагань учень Сингаївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Мартинюк Олесь здобув 1 місце в категорії «Сумо. Дистанційне керування». Учень Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Павлов Владислав посів 2 місце в категорії «Сумо. Дистанційне керування». Учень Черкаської гімназії №9 імені О. М Луценка Єгор Білокінь здобув 3 місце в категорії «Слалом. Швидкісний. Спеціальний».

Також перемогу отримала команда Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради BrainsOn з в номінації «Дизайн робота» в категорії «WRO. WeDo 2.0».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода