СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

За добу на Черкащині виявлено 2 боєприпаси часів війни

Дата: 21-05-2018, 19:00.

За добу на Черкащині виявлено 2 боєприпаси часів війни У Черкаській області за добу виявлено два боєприпаси часів Другої світової війни. Повідомляють в прес-службі УДСНС України в Черкаській області.

20 травня, на вулиці Максима Залізняка у Черкасах, під час проведення земляних робіт на відкритій території було виявлено боєприпас часів війни. На місце виявлення вибухонебезпечного предмету одразу прибули сапери Управління ДСНС, які ідентифікували знахідку як 122 мм артилерійський снаряд. Подальшим оглядом місцевості інших небезпечних предметів знайдено не було.
Цього ж дня у Черкаському районі, під час проведення землянихробіт на полі, поблизу села Руська Поляна, місцевим населенням, було знайдено гранату Ф-1 часів минулої війни.
Для вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів залучені сапери піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Теги: черкаси, черкаська область, боєприпаси, боєприпаси часів війни, УДСНС


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS