СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Синоптики прогнозують тепло на Черкащині

Дата: 21-05-2018, 18:00.

Синоптики прогнозують тепло на Черкащині Після бурхливого періоду активних гроз, зливових дощів у супроводі шквалів та граду, атмосферна нарешті заспокоїлася. Повідомляють в в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За період 18-20 травня по області випало 18-24 мм 2-3 декадних норми і лише на крайньому заході області лише 3-9 мм.
Вже сьогодні погоду в регіоні формує приступив північний антициклон, який транспортує нам північні вітри, що заважають денному прогріву повітря, але надалі вони стихатимуть.
Тож у вівторок та середу очікуємо малохмарну, без опадів погоду. Температура повітря вночі 10..15º, вдень 23..28º. Невеликі дощі можливі наприкінці тижня, температурний фон знизиться на 3..5º.
Така суха та помірно тепла погода сприятиме праці та відпочинку, однак показники пожежної небезпеки у лісах поступово зростатимуть. Тому, під час відпочинку на природі слід обов’язково дотримуватися правил пожежної безпеки.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, погода на Черкащині, погода в Черкасах


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS