Які реформи проводять у Державній казначейській службі України?

Дата: 29-05-2018, 12:24

Які реформи проводять у Державній казначейській службі України?
Про нововведення розповіла голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, котра нещодавно завітала до Канева.

– Загалом наша служба обслуговує бюджетні установи. Однією із потужних реформ є перехід на дистанційну форму обслуговування клієнтів казначейств. Хоча наразі вони боязко ставляться до цього. Проте це зручно, адже фінансист чи бухгалтер просто сидячи у робочому кабінеті може отримати з Інтернету необхідні документи. Також перевагою є те, що клієнт має можливість забрати документи у будь-який час – система працює цілодобово. Крім того, нині ми покращуємо процес адміністрування податків. Вже з 1 липня запрацює один із модулів централізації доходів. Працюємо над потужною реформою організації бухгалтерського обліку. Це дуже складний процес. Також оновлюємо нашу методологічну базу й модернізуємо комп’ютерне обладнання.

Тетяна Ярославівна додала, що завдяки реформі децентралізації влади за останні три роки в Україні склалася непогана ситуація із місцевими бюджетами. За цей рік залишки (кошти, які обліковуються на рахунках місцевих бюджетів, загальний спеціальний фонд) складають приблизно 65–70 млрд гривень.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода