ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах депутати обговорювали новації у законодавстві

Дата: 30-05-2018, 21:01.

У Черкасах депутати обговорювали новації у законодавстві У Черкасах відбулося засідання регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування на тему «Реалізація повноважень органами місцевого самоврядування: новації в законодавстві та неврегульовані питання», в якому взяли участь представники міської влади, міські голови міст і селищ області, керівництво Черкаської ОДА. Відкривав засідання голова Черкаського РВ АМУ, Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко. Про це «Новій Добі» стало відомо з Черкаської міської ради.

Зокрема, виступаючи Анатолій Васильович зауважив, що дана платформа це – насамперед, спільний майданчик для обміну інформацією, для виокремлення тих питань, які насьогодні є найболючішими для місцевого самоврядування і потребують законодавчого та нормативного врегулювання.

Також він відзначив, що минулий та поточний роки насичені змінами, що пов’язані з децентралізаційними процесами.

У зв’язку з цим залишається низка проблем у бюджетному забезпеченні громад та кожній сфері нашого життя: освіті, охороні здоров’я, соціальному захисті, житлово-комунальному господарстві. До цього часу не прийняті ключові закони: про службу в органах місцевого самоврядування, про засади адміністративно-територіального устрою України. «Забувають» про законопроекти, що безпосередньо впливають на створення умов для економічного розвитку громад.

Теги: черкаси, черкаська область, Анатолій Бондаренко, новації, законодавство, ключові закони, місцеве самоврядування


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS